Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Warszawy(WAW) do Alicante(ALC)

Wylot z
Warszawa, Polska PL
Lotnisko wylotu
Warszawa Okęcie (WAW)
lub Warszawa Modlin (WMI)
Przylot do
Alicante, Hiszpania ES
Lotnisko przylotu
Alicante El Altet (ALC)
Promocja aktualna:
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 179,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Warszawy(WAW) do Alicante(ALC)

Położona w zachodniej części Półwyspu Iberyjskiego nad rzeka Tag - Lizbona to największe miasto i stolica Portugalii. Położona na siedmiu wzgórzach (Alfama, Bairro Alto, Graca, Mouraria, Rato, Sao Sebastiao, Lapa) zachwyca architekturą oraz stylem życia. Miasto posiada największy w kraju, międzynarodowy port Humberto Delgado w Lizbonie (LIS) oddalony około 7km na północ od centrum miasta.

Bezpośrednie loty z Katowic do Lizbony oferują tanie linie Wizzair dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wyloty z Katowic odbywają się o godz 17:25, lądowanie w Lizbonie o godz 20:35 Lot trwa 04h10min. Powrotne połączenia z Lizbony do Katowic także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach wieczornych o 21:10-01:50. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Lizbony. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Wrocław(WRO) - Alicante (ALC)

Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-19 11:00 Warszawa (WMI)
2022-12-19 14:35 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1107
FR
2022-12-26 07:00 Alicante (ALC)
2022-12-26 11:35 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 1
Cena: 433 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-19 11:00 Warszawa (WMI)
2022-12-19 14:35 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1107
FR
2022-12-23 17:40 Alicante (ALC)
2022-12-23 22:15 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 2
Cena: 472 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-19 11:00 Warszawa (WMI)
2022-12-19 14:35 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 1488
W6
2022-12-24 19:20 Alicante (ALC)
2022-12-24 23:45 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 3
Cena: 485 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-16 13:30 Warszawa (WMI)
2022-12-16 17:05 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1107
FR
2022-12-26 07:00 Alicante (ALC)
2022-12-26 11:35 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 4
Cena: 509 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-19 11:00 Warszawa (WMI)
2022-12-19 14:35 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1107
FR
2022-12-28 10:30 Alicante (ALC)
2022-12-28 15:05 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 5
Cena: 530 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-19 11:00 Warszawa (WMI)
2022-12-19 14:35 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 1488
W6
2022-12-27 19:20 Alicante (ALC)
2022-12-27 23:45 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 6
Cena: 532 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-19 11:00 Warszawa (WMI)
2022-12-19 14:35 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 1488
W6
2022-12-29 18:40 Alicante (ALC)
2022-12-29 23:05 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 7
Cena: 532 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-16 13:30 Warszawa (WMI)
2022-12-16 17:05 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1107
FR
2022-12-23 17:40 Alicante (ALC)
2022-12-23 22:15 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 8
Cena: 548 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-16 13:30 Warszawa (WMI)
2022-12-16 17:05 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 1488
W6
2022-12-24 19:20 Alicante (ALC)
2022-12-24 23:45 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 9
Cena: 561 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1106
FR
2022-12-21 06:20 Warszawa (WMI)
2022-12-21 09:55 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio
FR 1107
FR
2022-12-26 07:00 Alicante (ALC)
2022-12-26 11:35 Warszawa (WMI)
Lot Wrocław - Alicante 10
Cena: 595 PLN