Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Infolinia - Kontakt

61 626 20 15

Tanie bilety lotnicze Wrocław - Alicante od 179.00 PLN
Wylot z:
Wrocław, Polska PL
Przylot do:
Alicante, Hiszpania ES

Lotnisko wylotu:

Wrocław Strachowice (WRO)

Lotnisko przylotu:

Alicante El Altet (ALC)

Promocja aktualna do: 2017-11-30

Data podróży: od 2017-11-07 do 2018-03-05


Tanie Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair oferują połączenia z Wrocławia na hiszpańskie lotnisko w Alicante. Przeloty w sezonie letnim odbywają się od 25 marca 2018 dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wylot z wrocławskiego lotniska o godzinie 16:45, planowane lądowanie w Alicante o godzinie 20:05. Loty powrotne także dwa razy w tygodniu w środy i niedziele z Alicante o godz 20:40, we Wrocławiu lądowanie o godz 23:50. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia są zawieszone. Loty liniami Ryanair w atrakcyjnej cenie, dostępne w sprzedaży online lub telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Oferty lotów z Wrocławia(WRO) do Alicante(ALC)
Wylot
Czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka
2017-12-17 06:40 Wrocław (WRO)
2017-12-17 15:00 Alicante (ALC)
1
FR 8309
2017-12-17 06:40 Wrocław (WRO)
2017-12-17 08:05 Newcastle upon Tyne (NCL)
FR
2
FR 4080
2017-12-17 11:00 Newcastle upon Tyne (NCL)
2017-12-17 15:00 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2017-12-24 17:10 Alicante (ALC)
2017-12-25 00:15 Wrocław (WRO)
1
D8 5408
2017-12-24 17:10 Alicante (ALC)
2017-12-24 19:45 Monachium (MUC)
D8
2
LH 1634
2017-12-24 22:05 Monachium (MUC)
2017-12-24 23:15 Wrocław (WRO)
LH
Oferta 1
Cena: 1397 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka
2017-12-17 06:40 Wrocław (WRO)
2017-12-17 14:30 Alicante (ALC)
1
FR 8309
2017-12-17 06:40 Wrocław (WRO)
2017-12-17 08:05 Newcastle upon Tyne (NCL)
FR
2
LS 583
2017-12-17 10:30 Newcastle upon Tyne (NCL)
2017-12-17 14:30 Alicante (ALC)
LS
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2017-12-24 17:10 Alicante (ALC)
2017-12-25 00:15 Wrocław (WRO)
1
D8 5408
2017-12-24 17:10 Alicante (ALC)
2017-12-24 19:45 Monachium (MUC)
D8
2
LH 1634
2017-12-24 22:05 Monachium (MUC)
2017-12-24 23:15 Wrocław (WRO)
LH
Oferta 2
Cena: 1434 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka
2017-12-17 13:15 Wrocław (WRO)
2017-12-17 21:25 Alicante (ALC)
1
FR 1647
2017-12-17 13:15 Wrocław (WRO)
2017-12-17 14:35 Nottingham (EMA)
FR
2
FR 9085
2017-12-17 17:45 Nottingham (EMA)
2017-12-17 21:25 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2017-12-24 17:10 Alicante (ALC)
2017-12-25 00:15 Wrocław (WRO)
1
D8 5408
2017-12-24 17:10 Alicante (ALC)
2017-12-24 19:45 Monachium (MUC)
D8
2
LH 1634
2017-12-24 22:05 Monachium (MUC)
2017-12-24 23:15 Wrocław (WRO)
LH
Oferta 3
Cena: 1715 PLN
Tanie loty do Alicante
TRASA PROMOCJE LINIA LOTNICZA CENA
Loty z WAWA do ALC   od 2017-11-10 do 2018-04-06     209.00
Loty z WAWA do ALC   od 2017-11-08 do 2018-04-04     209.00
Loty z GDN do ALC   od 2017-11-08 do 2018-04-04     249.00
Loty z POZ do ALC   od 2017-11-12 do 2018-04-04     39.00
Loty z KRK do ALC   od 2017-11-07 do 2018-05-06     85.00
Loty z WRO do ALC   od 2017-11-07 do 2018-03-05     249.00
www.lotydoalicante.pl Loty do Alicante